دستگاه کرنرزن

دستگاه کرنرزن کرنر زن mdf - دستگاه کرنرزن کابینت سازی - دستگاه کرنر زن ام دی اف
Corner Making Machine

فروش اینترنتی دستگاه کرنرزن کابینت سازی قیمت

مشخصات فنی دستگاه کرنرزن

مدل Rpc401

-موتور : ANCHOR 3200r/min 500w
-دارای گونیا مهندسی با نحوه تنظیم آسان برای کاربر
- قطعات از قبیل جکها ، میکروسوئیچ ، شیرهای برقی ، واحد مراقبت و غیره با کیفیت
- دارای رنگ کوره ای زیبا و با دوام
-وزن : 71kg


همانطور که می‌دانید به طور معمول عرض نوارهای پوشاننده لبه کمی بزرگتر از خود پانل‌ها است. برای برش این مقدار اضافه از کرنرزن استفاده می‌شود. دستگاه کرنرزن معمولا در دستگاه‌های لبه چسبان اتوماتیک به عنوان یک ایستگاه برای لبه چسبانی وجود دارد. ایستگاه کرنرزن برای از بین بردن لبه اضافی نوار پی وی سی و هم سطح کردن آن با سطع ام دی اف به کار می‌رود.

معرفی دستگاه کرنرزن

دستگاه فرز کرنر زن به دستگاه گوشه زن نیز معروف می‌باشد که در واقع یکی از ایستگاه‌های لبه چسبان نیز عمل کرنر زنی را انجام می‌دهد. دستگاه فرز کرنر زن از بدنه‌ای مقاوم برخوردار بوده و همچنین قطعات و ساختار این ماشین کرنر زن نهایت دقت و سرعت را تضمین می‌کند. معمولا موتور این دستگاه از قدرت نسبتا بالایی برخوردار می‌باشد که نجاران می‌توانند برای کارهای مختلف از آن استفاده کنند.

ویژگی‌های یک دستگاه کرنرزن میزی

در صنعت چوب و نجاری از ماشین آلات مختلفی برای تولید و ساخت سازه‌های چوبی استفاده می‌شود. دستگاه کرنرزن یکی از انواع ماشین آلات کاربردی در کارگاه‌های نجاری است. معمولا در لبه چسبان‌ها این عملیات به صورت اتوماتیک در یک ایستگاه انجام می‌شود؛ در مواردی که از لبه چسبان‌های اتوماتیک استفاده نمی‌شود، نجاران با استفاده از دستگاه کرنرزن می‌توانند کار برش و فرم دهی لبه‌های کار را در سریع‌ترین زمان و با بهترین کیفیت انجام دهند.

قیمت انواع دستگاه‌های کرنرزن کارگاه‌ چوب و نجاری برای اطلاع از قیمت انواع دستگاه‌های کرنرزن کارگاه چوب و نجاری لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با رزماشین تماس حاصل فرمایید.